Naujienos


Gyventojų ir kurorto svečių dėmesiui – miškuose labai sausa

Atsižvelgiant į tai, kad visos Lietuvos, o taip pat ir Druskininkų miškuose yra ypatingai sausa, atkreipiame gyventojų ir kurorto svečių dėmesį, kad miškuose šiuo metu reikia elgtis ypač atsargiai. Druskininkų savivaldybė yra viena iš miškingiausių visoje šalyje, todėl susidariusi padėtis verčia suklusti ir būti budriems - net menkiausia kibirkštėlė gali sukelti gaisrą ir paradyti didžiulę žalą gamtai. Bendradarbiaujant su VĮ Valstybinių miškų urėdija, Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė pasirašė įsakymą dėl fizinių asmenų lankymosi miškuose apribojimo.

Nuo gegužės 29 dienos apribojamas fizinių asmenų lankymasis Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose bei miško išteklių (vaistažolių, grybų, uogų ir kt.) naudojimas miškuose, esant dideliam ir labai dideliam gaisrų pavojui - IV arba V miškų gaisringumo klasei. Taip pat draudžiamas bet koks atviros ugnies naudojimas Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose, nes įsivyravus karštiems ir sausiems orams, gaisrų pavojus itin išaugęs.

Prašome gyventojų miškuose lankytis tik esant būtinybei ir būti itin atsargiems - nekūrentų laužų, nemėtyti nuorūkų, pastebėjus bepradedantį degti mišką, operatyviai informuoti ugniagesius gelbėtojus.

 

Parengta pagal Druskininkų savivaldybės informaciją

2018 06 14


Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Druskininkų regioninis padalinys

Įmonės kodas:    132340880
PVM kodas:      LT323408811

LT477300010153812692 AB Swedbank
Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės Registro centre 

M.K.Čiurlionio g. 96, LT-66151

Druskininkai
Telefonas:  8-313-52425;
Faksas:      8-313-53310;
El. paštas:  info@dmu.ltGaisringumas Ligos Medienos ištekliai