Visuomeninė veikla


Pradžiugink paukštelį gražiu nameliu

Kvepiantys miškai, akį džiuginanti žaluma, sklindantis bundančios žemės kvapas ir į namus sugrįžtantys paukščiai atneša visiems tyrą džiaugsmą. Paukštelių sugrįžimo proga visose miškų urėdijose surengtos „sutiktuvės". Druskininkų miškų urėdijos muziejuje „Girios aidas" organizuota šventė „Paukščiai grįžta namo", kurios metu apdovanoti inkilėlių kūrėjai.

Miškininkai siekia, kad rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienytų druskininkiečius, suburtų ne tik miškininkų pamainą - jaunuosius miško bičiulius, bet įtrauktų ir miestelių, kaimų bendruomenes, taptų meilės gamtai ir šaliai akcija. Vaikai mielai įsitraukė į šią veiklą ir gamino sparnuočiams namelius. Sukurta įvairių inkilėlių ne tik iš medžio, bet ir kitų medžiagų. „Žmogus, mylintis gamtą, negali būti blogas. Kiekvienas, kas prie gamtos prisiliečia, tampa jos dalele. Tas, kuris pasodino medelį, niekuomet niekam neleis jo niokoti. Smagu, kad vaikai, užuot sėdėję prie kompiuterio, domisi gamta, kuria," - vaikais džiaugėsi miškų urėdas Zenonas Naujokas.

 Gražiausio - originaliausio inkilo konkursui „Pradžiugink paukštelį gražiu nameliu" buvo pristatyta keturiasdešimt du inkiliukai, iš kurių komisijai reikėjo išrinkti geriausią. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atsiminimo dovanėlės, o prizinių vietų laimėtojai apdovanoti diplomais  ir piniginiais prizais. Visi vaikų sumeistrauti inkiliukai buvo iškelti „Girios aido" parko teritorijoje.

  
  
  
  

 

2016 04 08


Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Druskininkų regioninis padalinys

Įmonės kodas:    132340880
PVM kodas:      LT323408811

LT477300010153812692 AB Swedbank
Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės Registro centre 

M.K.Čiurlionio g. 96, LT-66151

Druskininkai
Telefonas:  8-313-52425;
Faksas:      8-313-53310;
El. paštas:  info@dmu.ltGaisringumas Ligos Medienos ištekliai